Przedmiot szkoleniowy. Uczestnik szkolenia ma możliwość korzystania z przedmiotu z rolą prowadzącego przez 7 dni od dnia szkolenia, po tym czasie traci dostęp do przedmiotu.

Test sprawdzający wiedzę przekazaną podczas szkolenia Jak rozpocząć pracę na WIKAMP?

W teście należy odpowiedzieć na 5 losowych pytań, aby zaliczyć test i uzyskać możliwość uczestniczenia w kolejnym szkoleniu pozwalającym na prowadzenie przedmiotów w
e-learningu, należy odpowiedzieć przynajmniej na 3 z nich.

Przedmiot testowy na czas szkolenia. Dostęp do przedmiotu szkoleniowego trwa 7 dni od dnia ukończenia szkolenia podstawowego - Jak rozpocząć pracę na WIKAMP?

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną: podstawowe zagadnienia dotyczące platformy WIKAMP, w tym jej struktura organizacyjna oraz zasady poruszania się po platformie; profil użytkownika oraz najważniejsze jego elementy, organizacja przedmiotu na podstawie prezentacji przykładowego przedmiotu z uwzględnieniem jego najważniejszych elementów i ustawień; użytkownicy platformy, ich role i uprawnienia, sposoby zapisów studentów do przedmiotu z omówieniem zalet poszczególnych metod zapisów; zapisy z podziałem na grupy za pomocą różnych metod;  rodzaje i możliwości forów dyskusyjnych jako ważnego narzędzia komunikacji ze studentami; dodawanie treści zarówno poprzez umieszczanie w przedmiocie gotowych plików jak i redagowanie treści bezpośrednio na platformie; możliwość kontroli logów

"WIKAMP - to nie takie trudne" to wirtualna przestrzeń, w której będą umieszczane pomoce tworzone przez zespół Centrum WIKAMP dla użytkowników naszej (bo tworzonej by spełniać specyficzne potrzeby Politechniki Łódzkiej) platformy. Postaramy się tworzyć miejsce, gdzie w przystępnej formie, np. krótkich filmów z instrukcjami, czy linków do istniejących samouczków zaprezentuje możliwości Platformy WIKAMP. 

Jeśli ktoś z Państwa uważa, że nasza platforma może ułatwić mu pracę, ale nie wie od czego zacząć, to trafił w dobre miejsce :)

Zapraszamy w imieniu całego zespołu Centrum WIKAMP